H&S Corse / Abarth 500 · 595 · 695
Klein van stuk.
Groots in karakter.
Van een scherpere dagelijkse rijervaring tot een complete performance-ombouw. Ontdek onze tuningstages, de cijfers voor jouw uitvoering en de opties die jouw Abarth persoonlijk maken.

H&S Corse / Performance op jouw niveau
Kies jouw
performance-level.
Van een scherpere dagelijkse rit tot een complete motoropbouw. Ontdek de stage die bij jouw ambities past.
Stage 1 / Softwareoptimalisatie
Softwareoptimalisatie.
Stage 1 richt zich op het optimaliseren van de standaardsoftware. Meer vermogen en koppel, een directere gaspedaalrespons en verbeterde driveability, zonder dat fysieke aanpassingen aan jouw Abarth nodig zijn.
Het daadwerkelijke brandstofverbruik hangt onder meer af van je rijstijl en de omstandigheden.
Stage 2 / Software + hardware
Alles werkt samen.
Jij voelt het verschil.
In Stage 2 combineren we de optimalisaties van Stage 1 met fysieke upgrades zoals een sportuitlaat, downpipe, intercooler en intake. Betere thermische efficiëntie, meer lucht, minder tegendruk en een betere flow geven ons de ruimte om een stap verder te gaan in de afstelling van jouw Abarth.
De precieze onderdelen en werkzaamheden stellen we samen voor jouw auto.
Stage 3 / Turbo-upgrade
Geavanceerde
performance-upgrades.
Voor de echte liefhebber die klaar is voor een serieuze prestatieverbetering. We combineren softwareoptimalisatie met geavanceerde hardware en een turbokit. Afhankelijk van de gekozen turbo en de mogelijkheden van jouw auto ligt het mogelijke vermogen tussen 260 en 300 pk.
260–300 pk is afhankelijk van de turbo setup, de technische staat en de mogelijkheden van jouw auto. We bespreken vooraf welke combinatie bij jouw wensen past.
Stage 3+ / Extra high-performance
Extra high-performance
upgrades.
Stage 3+ bouwt voort op Stage 3 met toevoegingen zoals een spruitstukkit en nokkenassen. Voor ervaren rijders die het maximale uit hun standaardmotor willen halen, zonder de overstap naar een volledig forged motoropbouw.
De turbo setup, technische staat en mogelijkheden van de standaardmotor bepalen de uiteindelijke combinatie en het haalbare vermogen.
Stage 4 / Complete motoropbouw
Jouw ambitie.
Onze complete aanpak.
Stage 4 is een project op maat. Van de motorbasis tot de turbo en de software: we bouwen een totaalpakket rond jouw doelen en het beoogde gebruik.
Vermogen, onderdelen, kosten en planning bepalen we vooraf. Stage 4 heeft geen vaste universele uitkomst.
De cijfers voor jouw uitvoering
Wat levert tuning op?
Hieronder staan de beschikbare resultaten uit onze tuningtool voor de Abarth 500, 595 en 695. Vergelijk vermogen én koppel en zie meteen welke stages voor jouw uitvoering worden vermeld.
Ontdek jouw performance.
Selecteer jouw uitvoering en vergelijk het resultaat.
1.4 T-Jet 135 pk 2005 – 2013
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 140 pk 2005 – 2013
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 160 pk 2005 – 2013
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 180 pk 2005 – 2013
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 135 pk 2014 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 140 pk 2014 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 145 pk 2014 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 160 pk 2014 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 165 pk 2014 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 180 pk 2014 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 180 pk · Tributo Ferrari 2010 – 2011
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 190 pk · Biposto 2014 – 2016
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 165 pk 2020 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
1.4 T-Jet 180 pk 2020 – 2024
VERMOGEN
KOPPEL
VERMOGEN
KOPPEL
Afhankelijk van jouw setup.
Bij Stage 3, 3+ en 4 bepalen de turbo, hardware en motoropbouw het haalbare vermogen en koppel. Bespreek jouw wensen met ons voor een passende combinatie.
Indicatieve resultaten. De technische staat, hardware en gekozen setup bepalen het uiteindelijke resultaat.
Bespreek jouw setup ↗Alle uitvoeringen vergelijken
ABARTH5004 uitvoeringen
| Uitvoering / serie | Standaard | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 |
|---|---|---|---|---|
|
1.4 T-Jet 135 pk 2005 – 2013 |
135 pk / 206 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+35PK↗+94Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+40PK↗+114Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 140 pk 2005 – 2013 |
140 pk / 206 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+30PK↗+94Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+35PK↗+114Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 160 pk 2005 – 2013 |
160 pk / 230 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+10PK↗+70Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+15PK↗+90Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 180 pk 2005 – 2013 |
180 pk / 250 Nm |
205 pk / 330 Nm ↗+25PK↗+80Nm |
215 pk / 350 Nm ↗+35PK↗+100Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
ABARTH5956 uitvoeringen
| Uitvoering / serie | Standaard | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 |
|---|---|---|---|---|
|
1.4 T-Jet 135 pk 2014 – 2024 |
135 pk / 206 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+35PK↗+94Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+40PK↗+114Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 140 pk 2014 – 2024 |
140 pk / 206 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+30PK↗+94Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+35PK↗+114Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 145 pk 2014 – 2024 |
145 pk / 206 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+25PK↗+94Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+30PK↗+114Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 160 pk 2014 – 2024 |
160 pk / 230 Nm |
170 pk / 300 Nm ↗+10PK↗+70Nm |
175 pk / 320 Nm ↗+15PK↗+90Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 165 pk 2014 – 2024 |
165 pk / 230 Nm |
205 pk / 335 Nm ↗+40PK↗+105Nm |
215 pk / 360 Nm ↗+50PK↗+130Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 180 pk 2014 – 2024 |
180 pk / 250 Nm |
205 pk / 335 Nm ↗+25PK↗+85Nm |
215 pk / 360 Nm ↗+35PK↗+110Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
ABARTH6954 uitvoeringen
| Uitvoering / serie | Standaard | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 |
|---|---|---|---|---|
|
1.4 T-Jet 180 pk · Tributo Ferrari 2010 – 2011 |
180 pk / 250 Nm |
205 pk / 330 Nm ↗+25PK↗+80Nm |
215 pk / 350 Nm ↗+35PK↗+100Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 190 pk · Biposto 2014 – 2016 |
190 pk / 250 Nm |
205 pk / 340 Nm ↗+15PK↗+90Nm |
215 pk / 350 Nm ↗+25PK↗+100Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 165 pk 2020 – 2024 |
165 pk / 230 Nm |
205 pk / 335 Nm ↗+40PK↗+105Nm |
215 pk / 350 Nm ↗+50PK↗+120Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
|
1.4 T-Jet 180 pk 2020 – 2024 |
180 pk / 250 Nm |
205 pk / 335 Nm ↗+25PK↗+85Nm |
215 pk / 350 Nm ↗+35PK↗+100Nm |
Afhankelijk van turbo setup |
De cijfers zijn geen garantie voor iedere auto. De technische staat, aanwezige hardware en gekozen setup bepalen het uiteindelijke resultaat. We bevestigen de passende uitvoering en mogelijkheden voordat we aan de slag gaan.
Van eerste idee naar passende setup
Zo pakken we jouw Abarth aan.
Vertel ons welke uitvoering je rijdt, wat er al is aangepast en welk karakter je zoekt.
We bespreken de stage, benodigde onderdelen, extra opties en werkzaamheden.
We werken met onderdelen die wij leveren en stemmen de software af op het afgesproken totaalpakket.
Wat is jouw volgende stap?
Van eerste software-upgrade tot een complete Stage 4-opbouw: vertel ons over jouw Abarth. We denken mee over een setup die past bij jouw auto en ambities.






